Przyjęcie do programu terapeutycznego

Rozdział 4

1. Specjalizujemy się w terapii chorób neurodegeneracyjnych – chorobie Parkinsona, chorobie Alzheimera, stwardnieniu rozsianym, stwardnieniu zanikowym bocznym oraz w zwalczaniu bólu.

2. Nie każda osoba nadaje się do wzięcia udziału w terapii. Starannie dobieramy naszych pacjentów. Chcemy mieć pewność, że możemy Ci pomóc.

3. Nie jest to metoda dla niecierpliwych i niesystematycznych osób. Jeżeli chcesz osiągnąć rezultat w 30 minut jak po zjedzeniu tabletki przeciwbólowej, to nie jest terapia dla Ciebie. Stracisz czas, pieniądze i będziesz rozczarowany.

4. Nie jesteśmy publiczną służbą zdrowia, dlatego nie mamy obowiązku przyjąć każdego, kto się do nas zwraca.

5. Każdy, kto się do nas zwraca o pomoc musi zostać bezwzględnie zakwalifikowany do terapii w dwustopniowym procesie. Nie ma od tego żadnych odstępstw.

6. Każda osoba, która zostaje przyjęta do programu musi podpisać kontrakt terapeutyczny.

7. Nawet gdy zostałeś już przyjęty na terapię, ale nie przestrzegasz zasad, możesz w każdej chwili zostać usunięty z programu

8. Do programu przyjmujemy maksymalnie 18 osób miesięcznie. Czas oczekiwania na rozpoczęcie terapii waha się od 2 do 8 tygodni.

Aby ubiegać się o przyjęcie do programu terapeutycznego, prosimy o utworzenie konta pacjenta.

W następnym rozdziale poznasz metodę, którą stosujemy w terapii zaawansowanej usuwania przewlekłego bólu, regeneracji stawów, mięśni i kości, odbudowy kolagenu oraz wzmocnienia systemu odpornościowego.

Terapia zaawansowana